JM Live

Фрагменты концерта «ДИВО» 18 декабря 2017 года, в Киеве, в «Caribbean Club»


ДИВО
(муз. О. Яшин, стихи Т. Шевченко)
Всім в житті потрібно маленьке диво. Диво в сім’ї, в роботі, в коханні.JONIBEK дарує своє особисте диво, свій голос та щирі почуття, кожному слухачеві, кожному серцю кожного українця.


ВСЕ МИНАЄ
(муз. О Яшин, вір. В. Радуга)
Ніщо в житті ні вічно. Інколи ми маємо когось забути, щось відпустити. Але це не прощання та сум. Забуваючи, мі звільнюємо душу від тягаря минулого та відкриваємо серце яскравому майбутньому.


ПРОЩАЙ
(муз. О. Яшин, вір. І. Франко)
Слова пісні Прощай на вірші видатного українського поета-письменника Івана Франка торкнуться своєю щирістю найпотаємніших куточків вашого серця. Лірику та інтимність особистої історії Франка підсилює зворушлива музика українського композитора.


ДОРОГА В ДАЛЬ
(муз. JONIBEK, вір. JONIBEK, В. Радуга)
Всі в житті хоч раз переживали втрату близької людини. Всі пам’ятають момент прощання з рідними та близькими, які йдуть від нас вдалечінь назавжди.


СИНИ
(муз. А. Яшин, вір. Е. Лещенко)
Актуальна пісня для України сьогодні. Наші діти народжуються для щасливого життя під безхмарним небом, а зовсім не для боїв та куль. Пісня Сини передає слова кожного, хто, нажаль, чекає своїх дітей з війни і молить про їх повернення.


ВЗЛЕТАЕМ
(муз. А. Ткаченко, сл. В. Радуга)
Любов — чарівне почуття. Любов окрилить кожного, хто став у владі її чар. Літайте з коханими, співайте з коханими і будьте щасливі.


NIGINAM
(муз. Та вір. JONIBEK)
Пісня таджикською мовою, музику та вірші до якої написав сам JONIBEK. Нігінам – ім’я дівчини, якій присвячена пісня. Співак впевнений, що пісня його рідною мовою торкнеться серця кожної українки своїм колоритом.


MASTAM
(муз. та вір. JONIBEK)
Всі знають про впевненість східних чоловіків, про їх щирість та щедрість до своїх жінок. Справжній східний чоловік зробить свою жінку найщасливішою у світі. Пісня MASTAM розповість вам про палкі відчуття справжнього східного чоловіка.


NOZANIN
(муз. та вір. JONIBEK)
і знову почуття, і знову ніжна закоханість. Тендітна східна красуня Нозанін, героїня любовної східної казки. Кожна жінка мріє жити в своїй маленькій казці, JONIBEK дарує цю казку всім жінкам!


MESAROYAM
(муз. та вір. JONIBEK)
Ми живемо лише раз. І все, що залишиться після всіх поколінь – це музика. Музика тоді стає вічною, коли вона є для всіх і для кожного. Слухайте Месароям і живіть вічною музикою.


ПЕСНИ ДЛЯ ЛЮБИМОЙ
(муз. та вір. JONIBEK)
Коли чоловік любить – він готовий на все заради своєї коханої. Будь-які перешкоди він готовий долати, щоб бути поряд зі своєю єдиною і неповторною. Гадаємо, що пісня може надихнути на великі вчинки та подвиги заради кохання.


ЛИЛУ
(муз. О Яшин, вір. В.Радуга)
Що це за чарівне почуття, яке змушує душу співати, а серце битися швидше? Кожен зможе відповісти на це питання, прослухавши пісню Лілу.